Proč jsem založila projekt Mám pohovor?

Dnešek se stane zítra včerejškem a takhle se nám jednou sečte celý život. Pojďme ho tedy žít tak, abychom nelitovali nevyužitých příležitostí a promarněných let.

Vystudovala jsem jazykové gymnázium, poté pokračovala studiem práv, které jsem předčasně ukončila, když jsem zjistila, že to nejspíš nebude můj ,,dream job,,. Jako malá holka jsem toužila být veterinářkou, letuškou, dokonce jsem přemýšlela i o soudní patologii. Osud to chtěl naštěstí jinak a mým oborem se stal product management, customer behaviour, HR, finance a marketing.

Dlouhou dobu jsem pracovala jsem jako front office manager, mimo vedení obchodního oddělení jsem se podílela také na marketingu, personalistice a HR.  

Stále jsem kolem sebe potkávala lidi, kteří nebyli spokojení v současném zaměstnání, ale báli se to změnit. Občas ani nevěděli, co přesně hledají a hledali spíš sebe.

Zjistila jsem, že lidé mají problém změnit práci, protože neví jak. Myslí si, že základem je rozposílat miliony životopisů a čekat. 

Doba se změnila a konkurence je velká. Aby firmy prosperovaly, musí si vybírat nejlepší zaměstnance. Vy jim tedy musíte ukázat to nejlepší ze sebe! Jak ve vašem CV, tak v motivačním dopise a  hlavně být dokonale  připraveni na pracovní pohovor.

I já jsem mnohokrát zažila chvíle, kdy jsem svou práci milovala, ale bohužel i chvíle, kdy jsem ji nesnášela.

Proto jsem tady teď pro vás, abych vám pomohla získat lepší práci a zároveň lepší život!

Telefon

792 483 931

Email

info@mampohovor.cz

Napište nám