Ochrana osobních údajů

Jsme si vědomi skutečnosti, že při své činnosti zpracováváme informace, které mají charakter osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Prohlašujeme, že jsme si vědomi důležitosti ochrany takových údajů a dodržování všech zákonných a etických pravidel souvisejících s jejich zpracováním považujeme za významnou povinnost vůči svým zákazníkům.

Osobní údaje zpracováváme pouze v rámci projektu Mampohovor.cz a za žádných okolností je nezpřístupňujeme třetím stranám.

Pracujeme pouze s údaji, které nám uživatelé poskytují z vlastní vůle a to např. při vyplnění kontaktního formuláře, objednávce či stažení některého z našich ebooků.

Vložením osobních údajů na naše stránky souhlasíte se zasíláním obchodních informací. 

Pracujeme pouze s údaji a kontakty osob, které nám k tomu dali souhlas. Vaše údaje používáme k tomu, abychom vás mohli informovat o našich dalších službách a výhodách ve smyslu ustanovení zákona č. 480/2004 Sb., O některých službách informační společnosti. V případě, že s tím nebudete souhlasit, stačí nás kontaktovat, abychom vaše údaje zablokovali. Co se týče emailové komunikace, odhlásit se můžete pomocí vloženého odkazu.

Abychom mohli náš web co nejlépe rozvíjet a sledovat vaše preference, používáme Cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich používáním. Získané údaje jsou anonymní a slouží pouze k vývoji webových stránek. Používání Cookies můžete kdykoliv deaktivovat ve vašem prohlížeči.

Telefon

792 483 931

Email

info@mampohovor.cz

Napište nám