Zvyšte šanci, že budete pozvání k pohovoru až o 70%

  • Chcete rychle najít novou práci a neztrácet čas rozposíláním životopisů na všechny strany?

Jaký přínos pro vás bude kontrola mít?

  • Zjistíte, co si myslí personalisté o vašem životopisu
  • Jak na ně působíte a co hledají
  • Jaké klíčové body ve vašem životopisu chybí
  • Dozvíte se, jestli je váš motivační dopis opravdu motivační
  • Poradím vám tipy, jak lépe zaujmout
  • Zodpovím vaše dotazy

NEBUDETE VĚDĚT, NA KTERÝ POHOVOR MÁTE BĚŽET JAKO PRVNÍ...

ŽIVOTOPIS
650,- Kč
poradíme, co doplnit a co naopak vynechat
zkontrolujeme pravopis
upravíme formátování
poradíme tipy, jak lépe zaujmout

MOTIVAČNÍ DOPIS
650,- Kč
zjistíme, co tomu chybí a co přebývá
zkontrolujeme pravopis
upravíme formátování
poradíme tipy, jak lépe zaujmout

Často kladené otázky

Jak zjistím, že je pro mě kontrola vhodná?

Kontrola je ideální služba pro všechny, kteří chtějí rychle najít novou práci. Jak pro ty, kteří ještě hledat nezačali, tak pro ty, kteří již hledají a nedaří se jim podle jejich představ. Pro všechny, kteří po delší době mění práci a nejsou si jistí, co do životopisu a motivačního dopisu uvést. Je vhodná také pro absolventy a maminky, které se vrací na pracovní trh po mateřské dovolené.

Jak to funguje?

Úplně jednoduše! Z pohodlí domova vyplníte objednávku, pošlete mi svůj životopis a motivační dopis na info@mampohovor.cz. Abych vám mohla poskytnout rady přesně na míru, velmi mi pomůže, když mi napíšete, jakou práci hledáte, popř. rovnou připojíte odkaz na nějaký konkrétní inzerát. To je vše! Hned, jakmile to bude možné, začnu zpracovávat vaše podklady a zašlu vám zpětnou vazbu. Se svými klienty jsem ráda v kontaktu, dokud se jim nepodaří najít novou práci, takže na nic nebudete sami!

Životopis mám vytvořený podle šablon na vašich stránkách. Stačí to?

Šablony uvedené na našem webu by měly posloužit jako základní kostra pro váš životopis a jako inspirace. Obsah vyplněný v šablonách je pouze ilustrační a rozhodně doporučujeme životopis rozšířit a další nezbytné sekce.

Co mi píšou klienti?

,,Dobrý den, Upravila jsem ten životopis podle toho, co jste mi psala a ozvali se mi a v pondělí jdu na pohovor 🙂 Moc děkuji. Tak držte prosím pěsti, Přeji hezký den"

Katkaosobní asistentka

,,Dobrý den, děkuji, že jste na mě pamatovala. Motivační dopis vypadá vskutku zajímavě, stejně jako ebook, při svém dalším dopisu se k nim jistě vrátím. Ještě jednou mockrát děkuji, i za milé posezení s Vámi a za Vaše cenné postřehy a rady. Mějte se krásně "

Terezafinanční referentka

,,Velmi Vám děkuji za zpětnou vazbu, životopis si upravím podle přednastavených šablon a zapracuji Vaše rady, pokud by mi úprava životopisu nepomohla, potom se Vám ozvu. Také jsem Vám chtěl sdělit, že k našemu osobnímu setkání moc nechybělo, protože jsem byl v říjnu 2017 na pracovním veletrhu Profesia Days v Praze Letňanech. Na Vaše konzultace byla permanentní fronta a tak jsem si vzal alespoň vizitku. 🙂 "

Jardainvestiční manažer

,,Dobrý den, paní Matušincová, Děkuji za hezký email, pokud bych cokoliv potřeboval, určitě se obrátím na Vás. Tedy pracovně, myslím. Rozumím tomu, že jste pracovně hodně vytížená a nedivím se. Určitě bylo mnoho lidí , na které jste udělala dobrý dojem. Na mě jste teda udělala ten nejlepší dojem ve všech směrech 🙂 . Ne jen úrovni vědomostí, zkušeností, ale i jasnou, povzbudivou komunikací. Přeji krásný den. Milan"

MilanIT

,,Dobrý den Petro, je to úžasné, jak jste to upravila. Moc děkuji za pomoc, ten životopis na mě dělá opravdu velice dobrý dojem, profesionální. Je vidět, že jste odborník na svém místě."

Věraadministrativa

,,Vážená paní Matušincová, děkuji Vám za posouzení a velice si vážím Vaší pomoci!"

Ondřejabsolvent

,,Dobrý den, Petro, děkuji moc za rychlou reakci, jsem ráda, že CV mám v pořádku (více méně :-). Přeji hezký den, Mary"

Marygrafička

,,Dobry den, mnohokrat vam dekuji za zpetnou vazbu - motivacni dopis mam napsany take. V priloze zasilam jednu z jeho verzi pro pripadne posouzeni. Vase pripominky jsou velmi objektivni a trefne - na nadpisech zapracuji a jeste je prepracuji."

Marekregionální manažer

,,Dobrý den, Petro, mockrát Vám děkuji za cenné rady a připomínky k mému CV. Už jsem je i zapracoval. Je to velmi záslužná a důležitá práce, které se věnujete. Budu Vaše služby doporučovat i ostatním, pokud s tím souhlasíte."

Petrbankovní specialista

,,Dobrý den Petro, Děkuji Vám za zpětnou vazbu a dárkový voucher. Vážím si Vašich připomínek, zapracuji:). Ráda bych zůstala v oboru, nechci HR opouštět, ale zatím se mi nedaří v Brně najít práci. Pokud máte možnost na doporučení, budu velmi ráda:) Děkuji a také přeji hezký den"

Ivanapersonalistka

Telefon

792 483 931

Email

info@mampohovor.cz