Připravím vás na pohovor i na assessment centrum

Zkontroluji váš životopis

Okem personalisty i šéfa zhodnotím váš životopis.

Návod na dokonalý motivační dopis

Ukážu vám jak na to.

Posoudím Vaše předpoklady

Budete vědět, jaké jsou vaše silné stránky a profesní předpoklady.

Pohovor zvládnete levou zadní

Všechno si u dobrého kafíčka vyzkoušíte.

Ušetřím vám čas

Ukážu vám, kde a jak hledat práci pro váš obor.

Dodám vám sebevědomí

To je moje specialita! :)

Ušetřím vám peníze

Ano, zaplatíte za konzultaci, ale díky ní dřív najdete novou práci.

Nebudete v tom sami

Budu vaším parťákem, dokud tu práci nenajdete! :)

hledání vhodné pozice - životopis - motivační dopis - pozvánka na pohovor - pracovní nabídka

ASSESSMENT CENTRUM
2500,- Kč
Cena je uvedena za 90 minutovou konzultaci.
Připravím pro vás modelové situace, které vás můžou potkat
Dokonale vás připravím na projdu s vámi jednotlivé části
Na co si dát pozor a jak se připravit
Jak zvládnout konkurenci mnoha uchazečů
Ukážu vám, jak vás budou personalisté hodnotit
Vyzkoušíte si několik nejčastějších úkolů
Chci se objednat
ceny uvedeny včetně DPH

Na co se mě často ptáte?

Jak to funguje?

Pošlete mi svůj životopis popř. motivační dopis a napíšete mi, na jaké pozice se chcete hlásit a s čím byste potřebovali pomoct. Před konzultacemi vám pošlu krátký osobnostní test, který vám pomůže určit vaše silné stránky a profesní předpoklady. Domluvíme si termín setkání, popř. Skype konzultaci. Obsah přizpůsobím tomu, co nejvíc chcete řešit. Můžeme se věnovat tvorbě CV a motivačního dopisu, můžeme projít inzeráty, projdeme i otázky, které vás můžou u pohovoru potkat. Protože je informací víc než dost, vše jsem vám sepsala do materiálů, které si s sebou odnesete.

Jak probíhá schůzka?

Sejdeme se u nás v kanceláři na Praze 9. S sebou si nic brát nemusíte, všechno dostanete, včetně dobré kávy, nebo čaje, nebo ledového čaje, nebo džusu. Coca Colu máme taky. :) V příjemné atmosféře probereme všechno, co potřebujete. Nemusíte se ničeho bát, naše schůzka má k pohovoru hodně daleko. :)

Jak dlouho konzultace trvá? Je jednorázová, nebo musím přijít víckrát?

Velmi záleží, co všechno chcete řešit. Nejčastěji trvá 2,5 hodiny a klientům obvykle stačí jedno sezení. Samozřejmě je možnost přijít víckrát, pokud budete potřebovat. Příprava na AC trvá cca 90 minut.

Co bude potom?

Dostanete čokoládu na cestu. :D Ráda jsem se svými klienty v kontaktu až do doby, než najdou práci. Průběžně si píšeme a probíráme vše, co potřebujete. :)

Nejsem z Prahy, můžeme si zavolat přes Skype?

Ano, můžeme. Při objednávce prosím napište do poznámky, že máte zájem o Skype konzultaci. PS: Kafíčko si bohužel budete muset uvařit sami. :)

Můžu konzultaci koupit jako dárkový poukaz?

Možnost zakoupit dárkovou poukázku připravujeme, pokud máte zájem, napište a nějak se domluvíme.

Assessment centrum

Příprava na AC funguje tak, že mi napíšete, na jakou pozici se hlásíte, ideálně pošlete odkaz na inzerát. Podle toho, jaké jsou klíčové požadavky na danou pozici, jsem schopná odhadnout, jaké typy úkolů vás můžou potkat. Ty pro vás připravím a spolu si je vyzkoušíme. Dostanete i zadání pro personalisty, abyste věděli, podle čeho a jak vás budou hodnotit. Poslední dobou se často setkávám s interním AC (ve firmě už pracujete a při přestupu na jinou pozici vás čeká AC), často takto testují budoucí top management, úkoly jsou podobné, AC je ale založeno na trošku jiném principu. Ano, také jsem schopná vás na takové AC připravit.

Co když se mi konzultace nebude líbit?

Samozřejmě se může stát, že si nějak nesedneme. :D Konzultaci proto můžete během prvním 15 minut ukončit a nic neplatíte. :)

Můžu s sebou vzít děti?

Ano, máme dětský koutek. :)

Co o mně říkají klienti?

„Dlouho jsem sháněl praxi ke studiu v ekonomickém oboru. Bohužel mě vždy přijali pouze na doplňování zboží, call centra apod. Petra mi na schůzce ukázala, kde mám práci hledat a pomohla mi sestavit životopis tak, aby byl pro firmy zajímavý. Vyzkoušel jsem si, jak odpovídat na otázky z pohovorů a na co se mám vlastně ptát já. Jelikož nejsem bůhví jaký řečník, vyzkoušet si ty otázky pro mě bylo asi nejpřínosnější. Zkusil jsem poslat životopis i na pozice, na které jsem si myslel, že nemám. Petra mi totiž tvrdila, že mám šanci. Moc jsem tomu nedával. Když mi ale asi za týden přišla pozvánka k pohovoru na místo, kam jsem životopis za poslední rok poslal asi 3x, vůbec jsem nechápal. Práci jsem sice tenkrát nezískal, ale zjistil jsem, jak málo stačí, aby se na vás dívali úplně jinak. Setkání s Petrou všem doporučuji, ona ví, co dělá. A k té mojí práci: asi za dva týdny jsem našel ještě lepší a lépe placené místo. “

Davidstudent - účetní

„Tento projekt mi doslova změnil život. Byla jsem dlouhou dobu nespokojená ve svém zaměstnání, ale jelikož mám již po padesátce, tak jsem se bála změny. Petře se povedlo během několika schůzek to, o co se moji blízcí snažili několik měsíců. Dodala mi odvahu opustit stávající práci a zvýšila mi sebevědomí tak, že z pohovorů, které byly moji noční můrou, se rázem staly přínosné schůzky. Setkání s Petrou mohu vřele doporučit, protože sebevědomí, které mi dodala, mi nepomohlo pouze najít novou práci, ale výrazně mě posunulo i v osobním životě.“

Lenkaobchodní referent

„Po 10 letech střídání různých oborů jsem si uvědomil, že bych se chtěl prosadit ve světě marketingu. Bohužel mám vystudované jen gymnázium, a tak jsem byl pro většinu pozic nevyhovující. V "Mám pohovor" mi doporučili speciální kurz a pomohli vytvořit skvělý motivační dopis, díky kterému mě na moji vysněnou pozici přijali už v průběhu rekvalifikačního kurzu. Moc děkuji za trpělivost a osobitý přístup.“

TomášPPC specialista

„Kvůli snižování stavů jsem přišla o místo recepční a dlouho jsem hledala podobné místo, ale vždy jsem narážela na bariéru v podobě assessment centra. Jsem spíše introvert, neumím se přetvařovat, ani si na nic hrát a tak po pár negativních zkušenostech jsem přestala na tyto pohovory chodit. Pak mi známá doporučila stránku mampohovor.cz. Dlouho jsem váhala, ale nakonec jsem si řekla, že nemám co ztratit. Na skvělé schůzce s Petrou jsem pochopila podstatu AC, zjistila jaké úkoly mě tam mohou potkat a jak se s nimi poprat. Na dalších AC jsem se již cítila daleko lépe a úspěch se brzy dostavil.“

Mirkaosobní asistentka vedení společnosti
0
let
zkušeností v oboru
0
+
fanoušků
0
+
čtenářů mého blogu
0
+
šálků kávy

792 483 931

info@mampohovor.cz