Kontrola životopisu

Hledáte práci a místo pozvánek k pohovoru dostáváte zamítavé maily?

Z kapacitních důvodů službu momentálně neposkytujeme

Pošlete nám svůj životopis a získejte zpětnou vazbu

od zkušeného náboráře

  • Pošlete nám životopis (v češtině) a napište nám, o jaké pozice se chcete ucházet.
  • My zjistíme, jaké znalosti a dovednosti jsou pro vámi vybrané pozice klíčové.
  • Do 3 pracovních dnů vám pošleme hodnocení vašeho CV životopisu.

Chcete vědět, proč váš životopis nefunguje?

Získejte zpětnou vazbu a zvyšte své šance!

Z kapacitních důvodů službu momentálně neposkytujeme

Náš tým a výsledky naší práce

Projdeme váš životopis očima náboráře a napíšeme vám, proč to nefunguje a jak můžete zvýšit úspěšnost svého životopisu.

Za sebe musím jednoznačně doporučit a vyzdvihnout chci hlavně pomoc při psaní CV. Nechala jsem si svůj sestavený životopis posoudit, dostala jsem správně kritickou zpětnou vazbu, která mě nakopla, abych celý životopis předělala a pochopila, co v něm personalisté hledají. Myslím, že i díky tomuto nakopnutí a skvěle psanému blogu na mampohovor.cz se mi povedlo novou práci najít a přesvědčit HR, že tam patřím.
TerezaHR generalistka
Dobrý den, Petro, zázraky se dějí a to díky vám, dneska mi jen hodinu po odeslání přišlo pozvání na pohovor do té jazykové školy. Mám takovou radost, že během jednoho dne mohu na tři pohovory... Děkuji a snad to vše zvládnu, bylo by to skvělé. 🙂 Pozvání mám do obou jazykových škol a na jednoho obchodního zástupce pojišťovny. Krásný večer a ještě jednou děkuji!
MarkétaPrůvodkyně a koordinátorka společenských akcí
Dobrý den Petro, mám pro Vás dobrou zprávu, absolvoval jsem druhé kolo pohovoru u společnosti XY a dnes mi dali vědět, že by rádi se mnou spolupracovali. Navíc jsem včera absolvoval první kolo dalšího pohovoru u jiné firmy, takže je vidět, že Vaše pomoc s je opravdu úspěšná a já Vám moc za to děkuji!
Petrspecialista zákaznické péče
Chtěla bych touto cestou poděkovat týmu Petry Matušicové, společnosti Mám pohovor. Řeším změnu zaměstnání a přestože mám bohaté zkušenosti v oboru, praxi a vysokoškolské vzdělání, tak se žádné nabídky práce nehrnuly. Už jsem přestávala věřit, že vůbec něco najdu. Požádala jsem tedy o posouzení životopisu a radu jak upravit a zaujmout personalisty. Oceňuji rychlou reakci, komunikativnost a cenné rady. Doporučuji všem, po úpravě se mi ozvalo již několik společností.
Kateřinamanažerka obchodního oddělení
0
životopisů nám letos prošlo pod rukama
0
%
více pozvánek k pracovním pohovorům díky upravenému životopisu