Vytvořím vám skvělý životopis i motivační dopis

  • Zjistíte, co si myslí personalisté o vašem životopisu
  • Jak na ně působíte a co hledají
  • Jaké klíčové body ve vašem životopisu chybí
  • Dozvíte se, jestli je váš motivační dopis opravdu motivační
  • Poradím vám tipy, jak lépe zaujmout
  • Budu vaším parťákem, dokud nenajdete práci :)

ŽIVOTOPIS
890,- Kč
ceny uvedeny včetně DPH
pošlete mi odkaz na konkrétní inzerát a já vám pomůžu upravit životopis na míru dané pozici
zkontroluji pravopis
upravím formátování
poradím tipy, jak lépe zaujmout

MOTIVAČNÍ DOPIS
890,- Kč
ceny uvedeny včetně DPH
pošlete mi odkaz na konkrétní inzerát a já vám pomůžu upravit motivační dopis na míru dané pozici
zkontroluji pravopis
upravím formátování
poradím tipy, jak lépe zaujmout

Na co se mě často ptáte?

Co mi taková kontrola přinese?

Internet je plný rad a návodů, jak životopis napsat. Dokonce si můžete zdarma stáhnout předpřipravené šablony, nebo si můžete založit profil na stránkách s nabídkami práce. Často se setkávám s tím, že si klienti poctivě nastudují spoustu takových rad a snaží se do životopisu vypsat co nejvíc zkušeností, kurzů, silných stránek, dovedností apod. Někdy se inspirují až natolik, že už to ani nejsou oni. Dokud bude životopis jen neorganizovaný výčet zkušeností a dovedností nejrůznějšího druhu, pravděpodobně vám to nebude fungovat. Neposílejte prosím váš životopis na místo, na kterém vám záleží, pokud si nejste jistí, že je ten životopis 100%. Klienti se na mě často obrací až ve chvíli, kdy se jim delší dobu nikdo neozývá a i když vytvoříme super super životopis, nemá cenu ho posílat na místa, kam už ho jednou poslali. Když mi pošlete se životopisem zároveň i inzerát, kam se chcete hlásit, přesně vám řeknu, koho hledají a jak by měl životopis vypadat, abyste splnili jejich požadavky. :) Zvýší se vám šance, že vás pozvou k pohovoru a tam už máte konečně možnost přesvědčit je osobně. :)

Jak to funguje?

Úplně jednoduše! Z pohodlí domova vyplníte objednávku, pošlete mi svůj životopis a motivační dopis na info@mampohovor.cz. Abych vám mohla poskytnout rady přesně na míru, hodně mi pomůže, když mi napíšete, jakou práci hledáte, popř. rovnou připojíte odkaz na nějaký konkrétní inzerát. To je vše! Hned, jakmile to bude možné, začnu zpracovávat vaše podklady a zašlu vám zpětnou vazbu. Se svými klienty jsem ráda v kontaktu, dokud se jim nepodaří najít novou práci, takže na nic nebudete sami!

Životopis mám vytvořený podle šablon na vašich stránkách. Stačí to?

Šablony uvedené na našem webu by měly posloužit jako základní kostra pro váš životopis a jako inspirace. Obsah vyplněný v šablonách je pouze ilustrační a rozhodně doporučuji životopis rozšířit a další nezbytné sekce. A hlavně popisovat sebe a ne dovednosti a zkušenosti, které se vám sice líbí, ale ve skutečnosti je úplně nemáte. :)

Jak mě hodnotí klienti?

,,Dobrý den, Upravila jsem ten životopis podle toho, co jste mi psala a ozvali se mi a v pondělí jdu na pohovor :-) Moc děkuji. Tak držte prosím pěsti, Přeji hezký den"

Katkaosobní asistentka

,,Dobrý den, děkuji, že jste na mě pamatovala. Motivační dopis vypadá vskutku zajímavě, stejně jako ebook, při svém dalším dopisu se k nim jistě vrátím. Ještě jednou mockrát děkuji, i za milé posezení s Vámi a za Vaše cenné postřehy a rady. Mějte se krásně "

Terezafinanční referentka

,,Velmi Vám děkuji za zpětnou vazbu, životopis si upravím podle přednastavených šablon a zapracuji Vaše rady, pokud by mi úprava životopisu nepomohla, potom se Vám ozvu. Také jsem Vám chtěl sdělit, že k našemu osobnímu setkání moc nechybělo, protože jsem byl v říjnu 2017 na pracovním veletrhu Profesia Days v Praze Letňanech. Na Vaše konzultace byla permanentní fronta a tak jsem si vzal alespoň vizitku. :) "

Jardainvestiční manažer

,,Dobrý den, paní Matušincová, Děkuji za hezký email, pokud bych cokoliv potřeboval, určitě se obrátím na Vás. Tedy pracovně, myslím. Rozumím tomu, že jste pracovně hodně vytížená a nedivím se. Určitě bylo mnoho lidí , na které jste udělala dobrý dojem. Na mě jste teda udělala ten nejlepší dojem ve všech směrech :-) . Ne jen úrovni vědomostí, zkušeností, ale i jasnou, povzbudivou komunikací. Přeji krásný den. Milan"

MilanIT

,,Dobrý den Petro, je to úžasné, jak jste to upravila. Moc děkuji za pomoc, ten životopis na mě dělá opravdu velice dobrý dojem, profesionální. Je vidět, že jste odborník na svém místě."

Věraadministrativa

,,Vážená paní Matušincová, děkuji Vám za posouzení a velice si vážím Vaší pomoci!"

Ondřejabsolvent

,,Dobrý den, Petro, děkuji moc za rychlou reakci, jsem ráda, že CV mám v pořádku (více méně :-). Přeji hezký den, Mary"

Marygrafička

,,Dobry den, mnohokrat vam dekuji za zpetnou vazbu - motivacni dopis mam napsany take. V priloze zasilam jednu z jeho verzi pro pripadne posouzeni. Vase pripominky jsou velmi objektivni a trefne - na nadpisech zapracuji a jeste je prepracuji."

Marekregionální manažer

,,Dobrý den, Petro, mockrát Vám děkuji za cenné rady a připomínky k mému CV. Už jsem je i zapracoval. Je to velmi záslužná a důležitá práce, které se věnujete. Budu Vaše služby doporučovat i ostatním, pokud s tím souhlasíte."

Petrbankovní specialista

,,Dobrý den Petro, Děkuji Vám za zpětnou vazbu a dárkový voucher. Vážím si Vašich připomínek, zapracuji:). Ráda bych zůstala v oboru, nechci HR opouštět, ale zatím se mi nedaří v Brně najít práci. Pokud máte možnost na doporučení, budu velmi ráda:) Děkuji a také přeji hezký den"

Ivanapersonalistka

Telefon

792 483 931

Email

info@mampohovor.cz