Moderní motivační dopisy vzory i šablony ke stažení

Hledáte ukázky motivačních dopisů nebo šablonu ke stažení?

Ukázky motivačních dopisů pro vybrané obory

Hledáte motivační dopis vhodný pro pozice v HR, v administrativě, zákaznickém servisu, vracíte se na trh po rodičovské dovolené nebo se ucházíte o manažerskou pozici?
Více informací →

Šablony motivačních dopisů ke stažení

Že na vzhledu záleží platí i při psaní motivačního dopisu. Personalistu určitě více zaujme originální šablona než jen pouhý text. Vyberete si zajímavý motivační dopis ve Wordu ke stažení zdarma.
Více informací →

Reference
Za sebe musím jednoznačně doporučit a vyzdvihnout chci hlavně rady při psaní CV. Tyto tipy mě nakoply, abych celý životopis předělala a pochopila, co v něm personalisté hledají. Myslím, že i díky tomuto nakopnutí a skvěle psanému blogu na mampohovor.cz se mi povedlo novou práci najít a přesvědčit HR, že tam patřím.
TerezaHR generalistka
Zázraky se dějí a to díky vám, dneska mi jen hodinu po odeslání přišlo pozvání na pohovor do jazykové školy. Mám takovou radost, že během jednoho dne mohu na tři pohovory... Děkuji a snad to vše zvládnu, bylo by to skvělé. Krásný večer a ještě jednou děkuji!
MarkétaPrůvodkyně a koordinátorka společenských akcí
Absolvoval jsem druhé kolo pohovoru u společnosti XY a dnes mi dali vědět, že by rádi se mnou spolupracovali. Navíc jsem včera absolvoval první kolo dalšího pohovoru u jiné firmy, takže je vidět, že Vaše pomoc s je opravdu úspěšná a já Vám moc za to děkuji!
Petrspecialista zákaznické péče
Řeším změnu zaměstnání a přestože mám bohaté zkušenosti v oboru, praxi a vysokoškolské vzdělání, tak se žádné nabídky práce nehrnuly. Už jsem přestávala věřit, že vůbec něco najdu. Hledala jsem tedy rady, jak životopis upravit a zaujmout personalisty. Doporučuji všem, po úpravě se mi ozvalo již několik společností.
Kateřinamanažerka obchodního oddělení
0
životopisů stažených z našeho webu tento rok
0
%
více pozvánek k pracovním pohovorům díky skvělému motivačnímu dopisu

S čím vám můžeme pomoci?