Kompletní příprava na pracovní pohovor

Nepodceňte přípravu na pohovor

Vše, co potřebujete před pohovorem vědět

Do 33 stran jsme pro vás sepsali vše, s čím se na pohovoru běžně setkáte.

V ebooku najdete nejen ukázky otázek, ale hlavně vysvětlení, proč se vás na to ptají a jakou očekávají odpověď.

Buďte tak dobří, že vás nepřehlédnou!

otázky z pracovních pohovorů

Obsah e-booku

 • Jak fungují pohovory?
  Vysvětlíme vám jak fungují pohovory, na co se náboráři zaměřují a jak testují jednotlivé kompetence.
 • Základní otázky
  Otázky, se kterými se můžete nejčastěji setkat a návod, jak na ně odpovídat.
 • Behaviorální otázky
  Nejpoužívanější metoda profesionálního pohovoru. Vycházejí z názoru, že nejlepším ukazatelem budoucího chování je chování v minulosti. Uchazeči jsou vyzváni k tomu, aby popsali nějaký zážitek z minulosti, na kterém by mohli potvrdit své předpoklady.
 • Situační otázky
  Tento typ pohovoru se skládá z otázek, které se zaměřují na chování uchazeče v konkrétní hypotetické situaci. Na rozdíl od behaviorálního pohovoru (zaměřeného na minulost) se jedná o teoretické situace, ve kterých by se uchazeč mohl vyskytnout.
 • Opravdu nečekané otázky
  Proč jsou poklopy kanálů kulaté? Jak určíte váhu slona bez použití váhy? Co byste dělal, kdybyste jako jediný přežil pád letadla? I takové otázky vás mohou potkat u pracovního pohovoru.
 • Na co byste se měli rozhodně zeptat vy
  Věřte mi, že pokud se na pracovním pohovoru na nic nezeptáte, nebo se zeptáte jen na plat a benefity, nikoho tím určitě nenadchnete. Spíš naopak. Rozhodně se ptejte! Personalistu tak přesvědčíte, že o místo máte skutečný zájem. Navíc vám mohou šikovně položené otázky pomoct přesvědčit personalistu o tom, že jste nejlepší kandidát.
 • + Návod, jak si vyjednat požadovaný plat
  Právě platové ohodnocení je jedno z nejdůležitějších motivačních kritérií. Aby vás práce bavila a naplňovala, potřebujete být adekvátně ohodnoceni. Fajn tým kolegů vám nejspíš účty nezaplatí. Ukážeme vám, jak na to.

Nahlédněte dovnitř

Reference

Zakoupila jsem si EBook, protože jsem se chtěla více připravit na pohovor, který pro mě byl velice důležitý. Otázky jsou velmi dobré (přesné a výstižné, na které se firmy opravdu ptaji) a odpovědi k nim jsou jestě lepší. :) Ihned máte představu, jak se dá zareagovat na různe záludnosti. Určite bych doporučila komukoliv, kdo se chce získat novou praci.
Michaela V.asistentka jednatele
Je to skvěle fungující služba pro absolventy i protřelé pracovníky. Nároky na kandidáty se totiž každým rokem mění a vyvíjí. V Mám pohovor vědí, jak na to. Děkuji a doporučuji vyzkoušet všem uchazečům o práci. Nemáte co ztratit. Můžete jen získat. 👍
Jiří G.marketingový specialista
Zaměstnání neměníme tak často, abychom se v této disciplíně mohli považovat za odborníky. Lidé z mampohovor.cz jsou ale do této problematiky ponořeni dnes a denně a zákonitě tedy vědí víc. Doporučuji.
Michal B.manažer
Snaha pomoci s každou maličkostí. Jako studentka toho nemám příliš mnoho co nabídnout, ovšem v "mám pohovor" mi ukázali, jak se i s tím problémem poprat a zvýraznit mé silné stránky. Děkuji moc!
Alžběta P.studentka
otázky z pracovních pohovorů
Kompletní online příprava na pohovor
450 Kč
Na co se mě budou na pohovoru ptát?
Jak mám odpovídat?
Co chtějí slyšet?
Na co se mám ptát já?
Ukázky velmi netradičních otázek
Jak si vyjednat požadovaný plat?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Pište nebo volejte, co je vám bližší!

792 483 931

info@mampohovor.cz

Obchodní podmínky