Potkejte se s námi v kariérní poradně na Profesia days

Už se nám to blíží! Už zítra náš čeká dvoudenní maraton, kterému předcházely bezesné noci posledních příprav, aby bylo vše dokonalé… Když je šéfka puntičkářka, nikdo to s ní nemá jednoduché. 🙂

Na co se můžete letos těšit?

Naše kariérní poradna

Opět nás najdete v kariérní poradně, tentokrát na vás budeme dokonce čtyři, abychom všechno lépe stíhali. Těšit se můžete na:

  • kontrolu životopisů
  • ukázkové úkoly z assessment centra
  • otázky z pracovních pohovorů
  • soutěž o dvě hodiny kariérního poradenství

Přednáška v Master Class zóně

Téma: ,,Je váš životopis opravdu váš?“

Prezentujete v životopisu a na pohovoru sebe nebo spíš rady z internetu? Komunikační, organizační schopnosti a flexibilita, to jsou bezpochyby silné stránky. Co kdyby se ale personalista zeptal: ,,Uveďte situaci, kdy se vám pomocí vašich dobrých organizačních schopností podařilo úspěšně vyřešit problém?“ Jak najít své silné stránky? Jak sestavit životopis, který bude prezentovat vás? A jak se s tím poprat na pohovoru? To vše a spoustu dalšího si ukážeme na přednášce.

Seznam dalších spíkrů ZDE.

S kým se potkáte?

Petra

Jsem náročná šéfka, kreativní podnikatelka, kavárenská povalečka, tvrdohlavá partnerka, majitelka přecitlivělé a všežravé čivavy. Umím lidi nakopnout a dodat jim sebevědomí, když je to potřeba. Mým cílem je vysvětlit lidem, že práce není „jenom práce“, protože taková práce vám dokáže změnit celý život.

Zdeněk

Nejracionálnější člověk našeho týmu. Ten, který stojí nohama pevně na zemi a krotí nás, když je potřeba. Stará se o všechny technické a procesové věci, kterým vůbec nerozumím.

Domča

Naše skvělá event manažerka. Na starosti má všechny akce, na kterých se můžeme osobně potkat. Pomáhá nám organizovat náš kariérní koutek a přednášky na Profesia days.

David

Díky Davidovi šlape veškerá administrativa tak, jak má. Papíry, účetnictví, materiály, analýzy, reporty… Takový náš multifunkčí člověk se spoustou skvělých nápadů.

Jaké firmy se na veletrhu budou prezentovat?

Seznam vystavovatelů naleznete ZDE. Zároveň si nezapomeňte rezervovat vstupenku zdarma, ať se vyhnete dlouhým frontám před vchodem. 🙂

Doufáme, že si to užijete minimálně stejně jako my! Nezapomeňte hromadu životopisů, pohodlné boty a dobrou náladu! 🙂

Těšíme se na vás!

Tým Mám pohovor

Petra Matušincová
Konzultantka profesního rozvoje a zakladatelka společnosti Mám pohovor s.r.o. Práce není "jenom" práce. Může vám to změnit život. K lepšímu... k horšímu... volba je jen na vás.
Komentáře