Napíšeme vám skvělý životopis a vyladíme LinkedIn profil

Špatným životopisem si můžete zavřít dveře dřív, než se vám otevřou!

Náboráři se na váš životopis dívají úplně jinak, než si myslíte.

Většina lidí si myslí, že má být životopis text/seznam, ve kterém si náboráři vše přečtou.

Náboráře ale zajímá, jak pracujete a co umíte. A právě to jim řekne váš životopis!

 • Nemá smysl psát, že mezi vaše silné stránky patří MS Word a smysl pro detail, když je váš životopis špatně naformátovaný a sem tam je nějaký překlep, chyba nebo mezera navíc.
 • Nemá smysl psát, že jste kreativní, když to nejde na první pohled na vašem CV vidět.

A právě tímhle způsobem náboráři „čtou“ vaše životopisy.

Říkáte si, jak za vás někdo může napsat váš životopis?

 • Ukážeme vám to na jednoduchém příkladu:
  Zkuste vyjmenovat 10 silných stránek vašeho partnera a teď jmenujte ty své… Je těžké mluvit o sobě, je těžké vyhodnotit, které informace jsou pro budoucího zaměstnavatele klíčové a je těžké to vše sepsat tak, aby to fungovalo.
 • I my jsme museli absolvovat spoustu kurzů
  Od copywritingu, přes psychologii fontů, psaní reklamních textů, máme v tom letité zkušenosti a hlavně, když nevíme, ptáme se náborářů v příslušném oboru. Proto mají klienti s životopisy od nás takový úspěch.
 • Je důležité zohledňovat hodnotu informací
  Aby se personalista ve vašem CV lépe orientoval a rychle našel, co hledá, je důležité přemýšlet nad hodnotou informací a pracovat s ní. Zohlednit požadavky, které mají v inzerátech, vhodně je umístit do vašeho CV - takto tvoříme životopisy na míru, které vás dostanou k pohovoru.

Jak to funguje?

Na základě toho, kam se chcete hlásit definujeme, co je potřeba v životopisu vypíchnout

Domluvíme se na obsahu i vzhledu a vypracujeme první koncept

Na žádný počet editací si nehrajeme, takže vše doladíme k vaší 100% spokojenosti

vzor životopisu ke stažení zdarma

Pomůžeme vám definovat vaše silné stránky a vaši přidanou hodnotu pro nového zaměstnavatele

Probereme spolu kde a jak přesně práci hledat, aby vám to šlo hezky od ruky

A hlavně... budeme spolu v kontaktu, dokud práci nenajdete! Našim klientům jsme k dispozici jak dlouho jen potřebují.

Věděli jste, že zkušenému personalistovi stačí 5 vteřin na to, aby vás na základě životopisu pozval k osobnímu pohovoru, nebo aby vaše CV shodil ze stolu?

Vyberte si balíček, který vám nejvíc vyhovuje

ŽIVOTOPIS + MOTIVAČNÍ DOPIS
1650,- Kč
Sestavení životopisu a motivačního dopisu ke konkrétnímu inzerátu
Telefonická i emailová podpora až do doby, než najdete práci
SESTAVENÍ ŽIVOTOPISU
1100,- Kč
Sestavení životopisu
Telefonická i emailová podpora až do doby, než najdete práci
Nastavení LinkedIn profilu
1800,- Kč
Telefonická případně osobní konzultace 60 minut, během které váš profil kompletně nastavíme
Telefonická i emailová podpora až do doby, než najdete práci
Vhodné jak pro získávání nových pracovních příležitostí, tak nastavení pro obchodníky

Náš tým

Petra

CEO a konzultantka profesního rozvoje
Petra Matušincová, konzultantka profesního rozvoje a zakladatelka společnosti Mám pohovor s.r.o. Před 3 lety jsem se rozhodla založit projekt, který lidem usnadní celý proces změny zaměstnání. Mým cílem je vysvětlit lidem, že práce není "jenom práce", protože taková práce vám dokáže změnit celý život.

Iveta

Senior konzultantka profesního rozvoje
Ivet je naše nová senior konzultantka, která má letité zkušenosti v managementu a náboru lidí jak v korporátním světě, tak i ve start-upech. Sestavovala si vlastní týmy na nejrůznější projekty a umí přesně identifikovat vaši přidanou hodnotu pro danou pozici.

Zdeněk

Náš technologický GURU a průvodce online světem
Nejracionálnější člověk našeho týmu. Ten, který stojí nohama pevně na zemi a krotí nás, když je potřeba. Stará se o všechny technické a procesové věci, kterým jinak nikdo nerozumíme. I se Zdeňkem se každý rok můžete potkat na Profesia days.

Sandra

Image & LinkedIn konzultantka
Sandra je naše externí image konzultantka, která se specializuje na budování kvalitního LinkedIn profilu a poradí vám, jak se obléknout a to nejen na pohovor. :) ,,Pomůžu vám vytvořit vaši image a podtrhnu individualitu, která je v každém z nás. Pomůžu vám nastavit LinkedIn profil jak pro hledání práce, tak pro obchodní účely."

Na co se často ptáte

Proč službu využít?

Dokud bude váš životopis jen neorganizovaný výčet zkušeností a dovedností nejrůznějšího druhu, pravděpodobně vám to nebude fungovat. Neposílejte prosím váš životopis na místo, na kterém vám záleží, pokud si nejste jistí, že je ten životopis 100%. Klienti se na nás často obrací až ve chvíli, kdy se jim delší dobu nikdo neozývá a i když vytvoříme super životopis, nemá cenu ho posílat na místa, kam už ho jednou poslali.

Bude životopis opravdu o mně, když ho napíšete vy?

Téměř každý máme problém popsat sami sebe nebo prezentovat své silné stránky. Navíc se člověku mnohdy těžko určuje, které informace jsou důležité a které zbytečné. Někdy chybí odstup a nadhled, který právě my máme a navíc se na vaše CV díváme také očima personalistů a šéfů. Nebudeme si žádné informace ani vlastnosti domýšlet, cílem není něco přikrášlovat nebo lhát. Našim cílem je definovat to, co máte a umíte a co nejlépe to odprezentovat ve vašem životopisu.

Jak to funguje?

Úplně jednoduše! Z pohodlí domova vyplníte objednávku, pošlete mi svou současnou verzi životopisu, případně motivačního dopisu na info@mampohovor.cz. My se vám ozveme. :)

Co mi to kromě nového životopisu přinese?

Na pohovoru budete s kvalitním CV a dobrou přípravou sebevědomější, jistější a klidnější. Ujasníte si priority, probereme spolu, jakou práci vlastně chcete a kde ji hledat. Co vás motivuje, jací jste, v jakém kolektivu se vám dobře pracuje. Ušetříme vám peníze díky tomu, že rychleji najdete kvalitní práci. Nebudete na to sami a kdykoliv se s námi o čěmkoliv můžete poradit.

Jak dlouho budu na nový životopis čekat?

Délka dodání nového životopisu je do 10 pracovních dnů od obdržení všech podkladů ze strany klienta. V naprosté většině případů však stíháme životopisy sestavit do 5 pracovních dnů.

Životopis potřebuji ideálně ihned

I toto umíme a chápeme, že zajímavá nabídka nepočká. Vašemu požadavku se bude náš konzultant věnovat přednostně. CV jsme v takovém případě schopni dodat do tří pracovních dnů i rychleji dle předchozí domluvy. Příplatek za tuto expresní službu činí 1000,- Kč.

Potřebuji životopis v angličtině / v němčině

Není problém, spolupracujeme s agenturou, které se překlady a tlumočení zabývá. Překlad jsme schopni dodat i v úrovni C2. V objednávkovém formuláři stačí vyplnit, že máte zájem o cizojazyčnou verzi.

Výsledky naší práce

Společnosti Mám pohovor a Petry Matušincové jsem si všimla na sociálních sítích už během své minulé práce. To jsem ještě netušila, jak moc jí budu potřebovat … V mé pracovní kariéře došlo k náhlé změně a nevěděla jsem co dál. Moje CV bylo rozsáhlé a i přes všechny zkušenosti se mi nedařilo napsat životopis nově a zajímavě. Nakonec jsem se obrátila právě na Petru. Vše jsme osobně probraly a následně mi navrhla nový životopis a motivační dopis. To mi značně pomohlo a dnes už se těším do nové práce :-). Pokud máte podobný problém jako já, určitě neváhejte a obraťte se na mampohovor.cz.
JanaHR manažerka
Chtěl bych touto cestou poděkovat celému týmu "Mám pohovor" ohledně profesionálně vytvořeného CV, motivačního dopisu a za velmi cenné rady. Jste opravdu profesionálové ve svém oboru. Rád využiji další vaší službu a tím je příprava na pohovor. Jsem potěšen, že se na trhu objevila firma jako jste vy, která pomáhá uchazečům o práci. S pozdravem Richard Jurák
RichardŘeditel společnosti
Měla jsem to štěstí se seznámit osobně s lidmi z kariérní poradny na Veletrhu příležitostí Profesia Days. Musím upřímně říct, že paní konzultantka Gajdušeková mi natolik pomohla, že jsem odcházela domů s úsměvem. Narostlo mi sebevědomí a nyní jsem přesvědčena, že si již brzy najdu práci. Všichni konzultanti mě oslnili svoji profesionalitou a příjemným přístupem s cílem pomoci jak postupovat při pohovoru, zpracovat správně životopis, aby na první pohled zapůsobil, a neskončil v koši, i jak napsat motivační dopis. Děkuji paní Gajdušekové, paní zakladatelce Matušincové i celému týmu za podporu a pomoc k dosažení práce svých snů!
MonikaFakturantka
Chtěla bych touto cestou poděkovat týmu Petry Matušicové, společnosti Mám pohovor. Řeším změnu zaměstnání a přestože mám bohaté zkušenosti v oboru, praxi a vysokoškolské vzdělání, tak se žádné nabídky práce nehrnuly. Už jsem přestávala věřit, že vůbec něco najdu a kde je vlastně chyba. Požádala jsem tedy o posouzení životopisu a radu jak upravit a zaujmout personalisty. Oceňuji rychlou reakci, komunikativnost a cenné rady, které jsem obdržela a doporučuji všem, kteří hledají změnu nebo se ocitli bez zaměstnání, poněvadž po úpravě se mi ozvalo již několik společností.
KateřinaManažerka

792 483 931

info@mampohovor.cz