ŽIVOTOPIS, KTERÝ VÁS DOSTANE 

NA POHOVOR

Špatným životopisem si můžete zavřít dveře dřív, než se vám otevřou!

Dostávejte až o 80 % více pozvánek k pracovním pohovorům

MOŽNÁ VÁM PRÁVĚ UTEKLO

0
POHOVORŮ

Výsledky naší práce

Dobry den, jen chci informovat, ze jsem behem tydne absolvovala 6 pohovoru a 4 z toho vyhrala. Takze 12.10. nastupuji do noveho zamestnani a vam dekuji za vse a hlavne psychickou podporu😊.
Lenkaobchodní ředitelka, Přerov
Dobrý den, Petro, zázraky se dějí a to díky Vám, dneska mi jen hodinu po odeslání přišlo pozvání na pohovor do té jazykové školy. Mám takovou radost, že během jednoho dne mohu na tři pohovory... Děkuji a snad to vše zvládnu, bylo by to skvělé. :) Pozvání mám do obou jazykových škol a na jednoho obchodního zástupce pojišťovny. Krásný večer a ještě jednou děkuji!
MarkétaPrůvodkyně a koordinátorka společenských akcí
Dobrý den Petro, mám pro Vás dobrou zprávu, absolvoval jsem druhé kolo pohovoru u společnosti XY a dnes mi dali vědět, že by rádi se mnou spolupracovali. Navíc jsem včera absolvoval první kolo dalšího pohovoru u jiné firmy, takže je vidět, že Vaše pomoc s je opravdu úspěšná a já Vám moc za to děkuji!
Petrspecialista zákaznické péče, Praha
Společnosti Mám pohovor a Petry Matušincové jsem si všimla na sociálních sítích už během své minulé práce. To jsem ještě netušila, jak moc jí budu potřebovat … V mé pracovní kariéře došlo k náhlé změně a nevěděla jsem co dál. Moje CV bylo rozsáhlé a i přes všechny zkušenosti se mi nedařilo napsat životopis nově a zajímavě. Nakonec jsem se obrátila právě na Petru. Vše jsme osobně probraly a následně mi navrhla nový životopis a motivační dopis. To mi značně pomohlo a dnes už se těším do nové práce. :-)
JanaHR manažerka
Měla jsem to štěstí se seznámit osobně s lidmi z kariérní poradny na Veletrhu příležitostí Profesia Days. Všichni konzultanti mě oslnili svoji profesionalitou a příjemným přístupem s cílem pomoci jak postupovat při pohovoru, zpracovat správně životopis, aby na první pohled zapůsobil, a neskončil v koši, i jak napsat motivační dopis. Děkuji paní Gajdušekové, paní zakladatelce Matušincové i celému týmu za podporu a pomoc k dosažení práce svých snů!
MonikaFakturantka
Chtěla bych touto cestou poděkovat týmu Petry Matušicové, společnosti Mám pohovor. Řeším změnu zaměstnání a přestože mám bohaté zkušenosti v oboru, praxi a vysokoškolské vzdělání, tak se žádné nabídky práce nehrnuly. Už jsem přestávala věřit, že vůbec něco najdu. Požádala jsem tedy o posouzení životopisu a radu jak upravit a zaujmout personalisty. Oceňuji rychlou reakci, komunikativnost a cenné rady. Doporučuji všem, po úpravě se mi ozvalo již několik společností.
KateřinaManažerka
0
klientům jsme letos pomohli získat novou práci

Jak služba funguje?


  • První krok

Cíl a funkčnost

Pošlete nám současnou verzi životopisu a inzeráty, kam se chcete hlásit. Pokud žádný životopis nemáte, není problém, poradíme si i s tím.

Vše si důkladně projdeme, zjistíme, proč to nefunguje a navrhneme úpravy.

Zavoláme si a vše spolu probereme a domluvíme se na obsahu i vzhledu životopisu.

  • Druhý krok

Vytvoříme první návrh

Na základě odsouhlasených změn vytvoříme první návrh životopisu.

Nejpozději do 7 pracovních dní obdržíte první návrh. Pokud spěcháte, umíme i expresní verzi.

Životopis obdržíte ve Wordu a ve formátu PDF.  • Třetí krok

Doladíme k maximální spokojenosti

Je důležité, abyste se s novým životopisem maximálně ztotožňovali, takže životopis doladíme do podoby, se kterou budeme maximálně spokojení.

Zajistíme odborné překlady od certifikované překladatelky.

  • Čtvrtý krok

Maximální podpora

S klienty jsme v kontaktu až do doby, než najdou novou práci. Takže máte parťáka!

Poradíme vám, kde hledat prácovní nabídky, které vás zajímají.

Kdykoliv se na nás můžete obrátit jak telefonicky, tak mailem.


Vyberte si balíček, který vám nejvíc vyhovuje

ŽIVOTOPIS
1300,- Kč
Sestavíme vám profesionální životopis, který vás dostane k pohovoru.
Telefonická i emailová podpora až do doby, než najdete práci.
MOTIVAČNÍ DOPIS
550,- Kč
Sestavíme vám motivační dopis na míru k vámi vybraným inzerátům.
Telefonická i emailová podpora až do doby, než najdete práci.
Nastavení LinkedIn profilu
1800,- Kč
Skype případně osobní konzultace 60 minut, během které váš profil kompletně nastavíme.
Telefonická i emailová podpora až do doby, než najdete práci.
Vhodné jak pro získávání nových pracovních příležitostí, tak nastavení pro obchodníky.

Náš tým

Petra

CEO a konzultantka profesního rozvoje
Petra Matušincová, konzultantka profesního rozvoje a zakladatelka společnosti Mám pohovor s.r.o. Před 3 lety jsem se rozhodla založit projekt, který lidem usnadní celý proces změny zaměstnání. Mým cílem je vysvětlit lidem, že práce není "jenom práce", protože taková práce vám dokáže změnit celý život.

Zdeněk

Náš technologický GURU a průvodce online světem
Nejracionálnější člověk našeho týmu. Ten, který stojí nohama pevně na zemi a krotí nás, když je potřeba. Stará se o všechny technické a procesové věci, kterým jinak nikdo nerozumíme. I se Zdeňkem se každý rok můžete potkat na Profesia days.

Sandra

Image & LinkedIn konzultantka
Sandra je naše externí image konzultantka, která se specializuje na budování kvalitního LinkedIn profilu a poradí vám, jak se obléknout a to nejen na pohovor. ,,Pomůžu vám vytvořit vaši image a podtrhnu individualitu, která je v každém z nás. Pomůžu vám nastavit LinkedIn profil jak pro hledání práce, tak pro obchodní účely."

Chcete se na cokoliv zeptat?

Pište nebo volejte, co je vám bližší!

792 483 931

info@mampohovor.cz

Obchodní podmínky