Online kurz: Jak efektivně hledat práci na současném trhu

KDY: 25.6.2020, 18:00 - 20:00

KDE: kdekoliv

CENA: 450,-

OBSAZENOST: 60/60

Nestihli jste termín?

Stále si můžete zakoupit záznam celého kurzu, který bude k dispozici až do 12.7.

Jak webinář funguje?

Není potřeba nikam cestovat, jediné, co vám stačí, je počítač, stabilní připojení k internetu a dobré kafe. :)

Den před konáním webináře vám zašleme přihlašovací odkaz, přes který se k webináři připojíte.

Vzhledem k vysoké kapacitě účastníků není možné do webináře online vstupovat, své dotazy nám můžete zaslat předem, nebo v průběhu webináře do chatu.

Všichni účastníci budou mít k dispozici záznam, pokud tedy nestíháte termín, můžete si kurz pustit později ze záznamu.

Hledáte novou práci a nedaří se vám tak, jak byste si představovali?

Nebo jste ještě hledat nezačali, protože vlastně ani nevíte, kde a jak začít?

Pak je tento kurz přesně to, co potřebujete!

Co se na online kurzu dozvíte

 • Na jakých portálech hledat vhodné pracovní nabídky pro váš obor?
 • Jak se vyznat v inzerátech?
 • Jak zjistit orientační plat, když není v inzerátu uvedený?
 • Má smysl na inzerát reagovat, když nesplňuji všechny požadavky?
 • Jak zvýšit response rate vašeho životopisu? Konkrétní tipy a ukázky.
 • Kdy má smysl psát motivační dopis?
 • Podle čeho náboráři posuzují životopisy?
 • Mám vyplňovat svůj profil na inzertních portálech? A jak to udělat, aby mi aktivně chodily nabídky?
 • Co můžu čekat od LinkedInu a pro koho je vhodný?
 • Nejčastější chyby, které dělají uchazeči při hledání nového zaměstnání?
 • Tipy, jak si víc věřit, jak se umět ocenit a nebrat své úspěchy jako samozřejmost.

Jak hodnotili kurz předchozí účastníci?

Hneď na začiatok by som sa Vám chcela poďakovať za včerajší webinár, ktorý bol neuveritelne dobrý. Už som bola dosť smutná z toho, že si neviem nájsť prácu, ale Vaše slová ma namotivovali.
Žaneta
Dobrý den, Petro, v první řadě bych vám ráda poděkovala za skvělý kurz. Byl skvělý, i když jsem ho bohužel sledovala "jen" ze záznamu. Děkuji za vaše zajímavé rady, příklady toho, jak co má a nemá vypadat, zkrátka za celý povedený kurz.
Tereza
Dobrý den, velmi děkuji za přínosný webinář, který se uskutečnil minulý týden.
Xenie
Dobrý deň Petro, ešte raz moc ďakujem za včerajší webinár, bol veľmi prínosný najmä z hľadika pohľadu recruiterov, stránok kde prácu hľadať a ako funguje napr. spomínaný jobs.
Erika
Dobrý večer, Petro bohužel jsem se nemohla přímo účastnit Vašeho kurzu, ale pustila jsem si ho zpětně. Je perfektní, že jste záznam umožnila. Musím říci, že z Vás čiší optimismus, což je v dnešní době stejně přínosné, jako cenné informace ohledně trhu práce a tipů, jak na něm uspět.
Karolína
Zdravím Vás Petro a děkuji! Na kurz jsem "dorazila" se značným zpožděním a mírnou skepsí (co nového se asi tak mohu dozvědět), nicméně mně přímo okouzlil Váš přednes a interpretace!
Kateřina

Lektorka kurzu Petra Matušincová

Úpěšná podnikatelka a majitelka dvou firem. Před 3 roky založila projekt Mám pohovor.cz, jehož cílem bylo usnadnit lidem změnu zaměstnání. 

Stará se o rozvoj firmy a specializuje se na osobní konzultace, na kterých pomáhá svým klientům najít své silné stránky a umět je správně prezentovat.

Každý rok se s Petrou můžete potkat na veletrhu práce Profesia days, kde pravidelně přednáší.

Před podnikatelskou kariérou působila v oblasti HR, businessu a obchodu jak ve startupech, tak v korporátu.

Aktuálně připravuje nový projekt pro začínající podnikatele, který jim pomůže získat potřebné zázemí, oporu a kvalitní kontakty.

Oblíbený citát: ,,Follow your dreams and never give up."

 

Zůstaňme v kontaktu

Jakékoliv své dotazy nám můžete napsat předem, nebo prostřednictvím chatu během webináře. Na konci bude prostor všechny dotazy s lektorkou probrat.

Rozhovory s Petrou pro média

Reference

Společnosti Mám pohovor a Petry Matušincové jsem si všimla na sociálních sítích už během své minulé práce. To jsem ještě netušila, jak moc jí budu potřebovat … V mé pracovní kariéře došlo k náhlé změně a nevěděla jsem co dál. Moje CV bylo rozsáhlé a i přes všechny zkušenosti se mi nedařilo napsat životopis nově a zajímavě. Nakonec jsem se obrátila právě na Petru. Vše jsme osobně probraly a následně mi navrhla nový životopis a motivační dopis. To mi značně pomohlo a dnes už se těším do nové práce :-). Pokud máte podobný problém jako já, určitě neváhejte a obraťte se na mampohovor.cz.
JanaZměna profese z HR manařerky na marketingovou specialistku
Je to skvěle fungující služba pro absolventy i protřelé pracovníky. Nároky na kandidáty se totiž každým rokem mění a vyvíjí. V Mám pohovor vědí, jak na to. Děkuji a doporučuji vyzkoušet všem uchazečům o práci. Nemáte co ztratit. Můžete jen získat. 👍
Jiří G.marketingový specialista
Zaměstnání neměníme tak často, abychom se v této disciplíně mohli považovat za odborníky. Lidé z mampohovor.cz jsou ale do této problematiky ponořeni dnes a denně a zákonitě tedy vědí víc. Doporučuji.
Michal B.manažer
Snaha pomoci s každou maličkostí. Jako studentka toho nemám příliš mnoho co nabídnout, ovšem v "mám pohovor" mi ukázali, jak se i s tím problémem poprat a zvýraznit mé silné stránky. Děkuji moc!
Alžběta P.studentka
Chtěla bych touto cestou poděkovat týmu Petry Matušicové, společnosti Mám pohovor. Řeším změnu zaměstnání a přestože mám bohaté zkušenosti v oboru, praxi a vysokoškolské vzdělání, tak se žádné nabídky práce nehrnuly. Už jsem přestávala věřit, že vůbec něco najdu a kde je vlastně chyba. Požádala jsem tedy o posouzení životopisu a radu jak upravit a zaujmout personalisty. Oceňuji rychlou reakci, komunikativnost a cenné rady, které jsem obdržela a doporučuji všem, kteří hledají změnu nebo se ocitli bez zaměstnání, poněvadž po úpravě se mi ozvalo již několik společností.
KateřinaManažerka ve farmacii

792 483 931

info@mampohovor.cz