Naše webináře, eventy a online kurzy  

Eventy a online kurzy

-------- 21. ledna 2021 v 18:00

Webinář:  Jak hledat práci v roce 2021

kurz připravujeme

-------- 21. - 22. dubna 2021 

Veletrh práce Profesia days

Výsledky naší práce

Společnosti Mám pohovor a Petry Matušincové jsem si všimla na sociálních sítích už během své minulé práce. To jsem ještě netušila, jak moc jí budu potřebovat … V mé pracovní kariéře došlo k náhlé změně a nevěděla jsem co dál. Moje CV bylo rozsáhlé a i přes všechny zkušenosti se mi nedařilo napsat životopis nově a zajímavě. Nakonec jsem se obrátila právě na Petru. Vše jsme osobně probraly a následně mi navrhla nový životopis a motivační dopis. To mi značně pomohlo a dnes už se těším do nové práce :-). Pokud máte podobný problém jako já, určitě neváhejte a obraťte se na mampohovor.cz.
JanaZměna profese z HR manažerky na marketingového specialistu
Chtěl bych touto cestou poděkovat celému týmu "Mám pohovor" ohledně profesionálně vytvořeného CV, motivačního dopisu a za velmi cenné rady. Jste opravdu profesionálové ve svém oboru. Rád využiji další vaší službu a tím je příprava na pohovor. Jsem potěšen, že se na trhu objevila firma jako jste vy, která pomáhá uchazečům o práci. S pozdravem Richard Jurák
RichardŘeditel společnosti
Měla jsem to štěstí se seznámit osobně s lidmi z kariérní poradny na Veletrhu příležitostí Profesia Days. Musím upřímně říct, že paní konzultantka Iveta mi natolik pomohla, že jsem odcházela domů s úsměvem. Narostlo mi sebevědomí a nyní jsem přesvědčena, že si již brzy najdu práci. Všichni konzultanti mě oslnili svoji profesionalitou a příjemným přístupem s cílem pomoci jak postupovat při pohovoru, zpracovat správně životopis, aby na první pohled zapůsobil, a neskončil v koši, i jak napsat motivační dopis. Děkuji paní Ivetě, paní zakladatelce Matušincové i celému týmu za podporu a pomoc k dosažení práce svých snů!
MonikaZměna profese z fakturantky na asistentku pedagoga
Chtěla bych touto cestou poděkovat týmu Petry Matušicové, společnosti Mám pohovor. Řeším změnu zaměstnání a přestože mám bohaté zkušenosti v oboru, praxi a vysokoškolské vzdělání, tak se žádné nabídky práce nehrnuly. Už jsem přestávala věřit, že vůbec něco najdu a kde je vlastně chyba. Požádala jsem tedy o posouzení životopisu a radu jak upravit a zaujmout personalisty. Oceňuji rychlou reakci, komunikativnost a cenné rady, které jsem obdržela a doporučuji všem, kteří hledají změnu nebo se ocitli bez zaměstnání, poněvadž po úpravě se mi ozvalo již několik společností.
KateřinaManažerka ve farmacii